Πέμπτη, 12 Ιουνίου 2014

Βραβεύσεις μαθητών της Φθιώτιδας από την Μαθηματική Εταιρεία - Όλα τα ονόματα


Το παράρτημα Φθιώτιδας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας (Ε.Μ.Ε) βραβεύει τους μαθητές Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης των Δημοτικών Σχολείων της Φθιώτιδας οι οποίοι διακρίθηκαν στον 8ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά», που πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο του περιοδικού « Ο Μικρός Ευκλείδης» που εκδίδει η Ε.Μ.Ε.

Η τελετή βράβευσης θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 15/6/2014 και ώρα 11:00 π.μ στο Πολιτιστικό Κέντρο του δήμου Λαμιέων.


Τα ονόματα των μαθητών:



ΒΑΘΜΟΙ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΝΟΜΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Συνολικά συμμετείχαν 38 σχολεία του νομού και 1196 παιδιά

1ο Δ.Σ Λαμίας
Ε1΄τάξη
1 Αγγελούσης Άγγελος 2 Καναβού Ιωάννα  
Ε2΄τάξη
1 Κουρκοβέλης Δημήτριος 2 Τσακίρης Σταύρος 
ΣΤ1΄τάξη
1 Καραγεώργου Μαρία  
ΣΤ2΄τάξη
1 Κατσαρού Παρασκευή 

2ο Δ.Σ Λαμίας
Ε1΄τάξη
1 Καφόρος Πασχάλης
Ε2΄τάξη
1 Κιαμούρη Ρουμπίνη
ΣΤ1΄τάξη
1 Αυλακιώτη Φερενίκη2 Κατσαρού Βασιλική 3 Νάτσι Ιγκλι4 Παπασταμάτης Ιωάννης 5 Πολυδώρου Κυριακή 6 Στασινού Ελπίδα7 Τσεκούρας Λουκάς8 Τσουκαλαδέλη Μαρία
ΣΤ2΄τάξη

1 Γουριώτη Βασιλική 

3ο Δ.Σ Λαμίας
Ε΄1 Τάξη

1 Παπαηρακλής Γεώργιος 
Ε΄2 Τάξη

1 Παπαδημητρίου Ασημίνα-Ελένη
ΣΤ1΄τάξη

1 Αντιπάτη Διαμαντούλα2 Παλιαλέξης Νικόλαος
ΣΤ2΄τάξη

1 Καραμπογιάς Παναγιώτης

4ο Δ.Σ Λαμίας
Ε΄τάξη

1 Κουτσούμπα Ιωάννα2 Σταθόπουλος Κωνσταντίνος
ΣΤ΄Τάξη

1 Καρανικόλα Λεμονιά2 Ντόβα Φωτεινή

5ο Δ.Σ Λαμίας
Ε΄τάξη

1 Αγορίδη Δανάη 
ΣΤ1΄τάξη

1 Τσατσά Δήμητρα
ΣΤ2΄τάξη

1 Φράγκος Θεόδωρος 

6ο Δ.Σ Λαμίας
Ε1΄τάξη

1 Παππάς Δημήτριος 2 Κατσίπης Εμμανουήλ 
Ε2΄τάξη

1 Σέλκο Κλεβίς 
Ε3΄τάξη

1 Θεόπουλος Δημήτριος 2 Φάτση Ναταλί 
ΣΤ1΄τάξη

1 Λουκά Κωνσταντίνα
ΣΤ2΄τάξη

1 Καλογερόπουλος Σταύρος
ΣΤ3΄τάξη

1 Σπάτι Λάουρα

7ο Δ.Σ Λαμίας
ΣΤ1΄τάξη

1 Κωλέτα Δήμητρα 
ΣΤ2΄τάξη

1 Σταϊκούρα Αγγελική2 Κουτσαυτίκης Ηλίας

9ο Δ.Σ Λαμίας
Ε1΄τάξη

1 Αποστολόπουλος Νικόλαος2 Τσιλαλή Αναστασία 
Ε2΄τάξη

1 Ζάρδας Νικόλαος 
ΣΤ1΄τάξη

1 Χαρίλα Βασιλική 2 Γκιολένα Κισαρά
ΣΤ2΄τάξη

1 Πουρνάρας Αθανάσιος 2 Τσότσος Μιχαήλ 

11ο Δ.Σ Λαμίας
Ε1΄τάξη

1 Ζαφείρης Βασίλειος
Ε2΄τάξη

1 Βράνιας Αθανάσιος2 Κάιλας Αλέξανδρος
Ε3΄τάξη

1 Σχοινά Ευαγγελία
ΣΤ1΄τάξη

1 Καρυαμπάς Βασίλης 
ΣΤ2΄τάξη

1 Σταμοδήμος Αλέξανδρος2 Σαίτης Βάιος3 Βέτα Ιωάννα
ΣΤ3΄τάξη

1 Κουτσούμπα Φλωρεντία

12ο Δ.Σ Λαμίας
Ε1΄τάξη

1 Αυγίκος Λεωνίδας
Ε2΄τάξη

1 Σαμαρά Σοφία 
ΣΤ1΄τάξη

1 Χριστοπούλου Ελένη
ΣΤ2΄τάξη

1 Χριστοπούλου Μαρία

13ο Δ.Σ Λαμίας

Ε΄ τάξη

1 Παπαναστασίου Ασημίνα 
ΣΤ΄τάξη

1 Αποστολόπουλος Λευτέρης2 Μπλίνα Μαρία-Ελένη

17ο Δ.Σ Λαμίας

ΣΤ1΄τάξη

1 Παπαχαραλάμπους Ιωάννης2 Ανυφαντής Χρήστος 
ΣΤ2΄τάξη

1 Παπαντώνης Κωνσταντίνος

18o Δ.Σ Λαμίας
Ε΄Τάξη

1 Σταυρομήτρος Σταύρος
ΣΤ΄ Τάξη

1 Ορφανόπουλος Ευστάθιος

21ο Δ.Σ Λαμίας
Ε΄1 Τάξη

1 Δασκαλόπουλος Απόστολος2 Φύκα Μαρία
Ε΄2 Τάξη

1 Κούτρας Αριστείδης

 22ο Δ.Σ Λαμίας
Ε΄1 Τάξη

1 Γκιάτα Ευαγγελία2 Γκιρλέμης Άγγελος3 Ζαχάρη Ελένη
Ε΄2 Τάξη

1 Τσιούλου Θεοδώρα2 Τσιαβού Αικατερίνη 3 Νεοφώτιστος Παναγιώτης4 Τσιούλος Γιώργος5 Κόντη Παναγιώτα
ΣΤ΄τάξη

1 Γκουνίδη Γεωργία2 Παπαϊωάννου Βάγια3 Θωμάς Μάνος4 Τσακνή Θώμη5 Ζαγγανά Ζαφείρα6 Καλαντζή Κωνσταντίνα- Αθανασία7 Μπακαλιάνου Χαρίκλεια8 Γεωργούλα Σωτηρία9 Ράντζος Βασίλης10 Καλυβιώτης Βασίλης11 Ταγαράκη Μαρία- Χριστίνα

20o Δ.Σ Λαμίας
Ε΄Τάξη

1 Νικολοπούλου Λαμπρινή
ΣΤ΄ Τάξη

1 Μανόπουλος Νικόλαος2 Σκιαδά Κωνσταντίνα

24ο Δ.Σ Λαμίας
Ε΄ τάξη

1 Κοντονίκου Δήμητρα
ΣΤ΄τάξη

1 Γκαβαρδίνα Ναταλία

1ο Δ.Σ Αταλάντης

Ε1΄τάξη

1 Θεοφανόπουλος Κίμωνας
Ε2΄τάξη

1 Σπινάσα Ευσταθία
ΣΤ1΄τάξη

1 Βλάχος Νικόλαος - Κωνσταντίνος
ΣΤ2΄τάξη

1 Τσούκα Μιχαέλα

2ο ΔΣ Αταλάντης
Ε΄1 Τάξη

1 Λιάτσου Χάρις2 Κούσουλα Ειρήνη - Αρετή3 Κοζιός Απόστολος
Ε΄2 Τάξη

1 Νέστωρα Ασημίνα2 Τσιαβού Γαρυφαλλιά3 Τσιτσής Νικόλας4 Χίμι-Μιχαήλ Ρέι5 Τραγογιάννης Κωνσταντίνος
ΣΤ΄1 Τάξη

1 Καρατράντος Βασίλης
ΣΤ΄2 Τάξη

1 Τριανταφύλλου Χρυσούλα

Δ.Σ Κομποτάδων - Μεξιατων
Ε΄1 Τάξη

1 Γαλάνη Μαρία - Ιωάννα
ΣΤ΄ Τάξη

1 Γιαννολοπούλου Σουλτάνα

Δ.Σ Γοργοποτάμου
Ε΄Τάξη

1 Θεοδώρου Αθανασία
ΣΤ΄Τάξη

1 Χαντζή Δήμητρα

1ο Δ.Σ Σπερχειάδας
ΣΤ΄τάξη

1 Κυριακή Ιωάννα2 Τσάκα Ανδρομάχη3 Φλέγγα Σοφία
Ε΄τάξη

1 Έλληνας Θεόδωρος2 Ζυγούρης Κωνσταντίνος3 Καθάριου Ελένη

2ο Δ.Σ Σπερχειάδας
ΣΤ΄τάξη

1 Γεωργιάδη Παρασκευή
Ε΄τάξη

1 Σαρδέλλης Νικόλαος 2 Μπήτου Βασιλική 

Δ.Σ Εχιναίων
Ε΄Τάξη

1 Μπόγια Άρτεμις
ΣΤ΄ Τάξη

1 Παπαποστόλου Βασίλης

Δ.Σ Ομβριακής
Ε΄Τάξη

1 Αποστολόπουλος Δημήτρης
ΣΤ΄ Τάξη

1 Λαϊνάς Γεώργιος

Δ.Σ Κάτω Τιθορέας
Ε΄Τάξη

1 Βασιλικού Ιωάννα
ΣΤ΄ Τάξη

1 Καλιακούδα Ευαγγελία

Δ.Σ Λάρυμνας
Ε΄Τάξη

1 Πριγιάνσου Πριγιάνσου2 Πάνου Φωτεινή
ΣΤ΄ Τάξη

1 Νικολόπουλος Ευάγγελος

Δ.Σ Αρκίτσας
Ε΄Τάξη

1 Παπαπάνος Θεόδωρος
ΣΤ΄ Τάξη

1 Χρυσικός Ηρακλής

 Δ.Σ Μακρακώμης
Ε1΄τάξη

1 Λαμπαδιάρης Γρηγόριος
Ε2΄τάξη

1 Ντσιάβου Κωνσταντίνα
ΣΤ1΄τάξη

1 Γεωργαντά Φωτεινή
ΣΤ2΄τάξη

1 Στεφανή Αγγελική

Δ.Σ Ρεγκινίου
ΣΤ΄τάξη

1 Κωστάκος Αθανάσιος

Δ.Σ Μώλου
Ε΄τάξη

1 Σεβαστόπουλος Γεώργιος2 Κριαρά Ελένη3 Κουμπούρας Σωτήριος
ΣΤ1΄τάξη

1 Κανάνι Λουλέ2 Βλαχογιάννης Δημήτρης3 Καρακάξη Μαριάννα
ΣΤ2΄τάξη

1 Δούβρου Βασιλική2 Καλογιάννη Ειρήνη3 Σπαθούλας Δημήτρης

Δ.Σ Καινούργιου
Ε΄Τάξη

1 Καραμανώλης Αδάμ
ΣΤ΄ Τάξη

1 Τούλιος Ιωάννης

1ο Δ.Σ Στυλίδας
Ε2΄Τάξη

1 Πεπόνα Λαρίσα

Δ.Σ Καμένων Βούρλων
Ε΄τάξη

1 Ζήση Βασιλική
ΣΤ1΄τάξη

1 Αρνέλλου Ζωή - Ελισάβετ
ΣΤ2΄τάξη

1 Μωραϊτης Σταμάτης

1ο Δ.Σ Μαλεσίνας
Ε1΄τάξη

1 Βουδούρης Παναγιώτης2 Γκίζας Ευστάθιος
Ε2΄τάξη

1 Ρομπόκα Παναγιώτα
ΣΤ1΄τάξη

1 Δουμάνης Κηρύκος
ΣΤ2΄τάξη

1 Παπανικολάου Κωνσταντίνος

 Δ.Σ Λιβανατών
Ε1΄τάξη

1 Καρακάξης Κωνσταντίνος
Ε2΄τάξη

1 Ντιμίτροβα Βασιλική
ΣΤ1΄τάξη

1 Μαζιώτη Γεωργία2 Κιάτου Παρασκευή
ΣΤ2΄τάξη

1 Ντζιός Παντελής

14ο Δ.Σ Λαμίας
Ε1΄τάξη

1 Σκούρας Αθανάσιος
Ε2΄τάξη

1 Γκούμας Βασίλειος
ΣΤ1΄τάξη

1 Βελέντζας Κωνσταντίνος
ΣΤ2΄τάξη

1 Τσιαβός Κωνσταντίνος

Δ.Σ Δομοκού
Ε1΄τάξη

1 Καρακώστα Θωμαή2 Δρούγου Λαμπρινή
ΣΤ1΄τάξη

1 Κωστούλα Νίκη
ΣΤ2΄τάξη

1 Χαρδαλιάς Γεώργιος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Αρχειοθήκη ιστολογίου